Samonosné brány

Samonosné posuvné brány se otevírají do strany podél oplocení a k svému provozu nepotřebují kolejnice. Brána se otevírá podél oplocení, čímž se nezúží průjezdní prostor. Je potřeba mít na mysli pouze to, aby byl dostatečný prostor na zasunutí brány.
Pro samonosné brány dodáváme vlastní svařené konstrukce do betonu, pro ideální montáž toto vyžadujeme. Montáž pouze do betonového základu je možná, ale nemůžeme ručit za kvalitu provedení betonu a jeho nerovnost. Potřebujete poradit či máte zájem o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.

Křídlové brány

Křídlové brány se na rozdíl od samonosných bran otevírají kolmo k oplocení, čímž částečně dochází k zúžení průjezdu bránou.. Počítejte s prostorem před bránou pro otevírání křídel brány. Používají se všude tam, kde není boční prostor pro odjezd brány samonosné nebo po kolejnici a jsou vhodné pro rovný a nesvahovitý terén. Jsme schopni dodat i variantu skládacích křídel, což znamená rozdělení jednoho křídla na dvě části a tím zmenšení potřebného prostoru pro otevření křídel brány. Pro ideální montáž je samozřejmě zapotřebí rovných a hladkých sloupků.
Potřebujete poradit či máte zájem o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.

Plotové výplně

Plotové výplně jsou neoddělitelnou součástí každého plotu, brány nebo branky. Výplně je možné vyrobit z různých materiálů. Naší předností jsou kovové výplně.
Potřebujete poradit či máte zájem o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.

Povrchová úprava lakování

Na povrchovou úpravu lakování dává dodavatel (lakovna) záruku 6 měsíců, na lakování ostrých hran se tato záruka nevztahuje. Doporučujeme proto pod lak objednat žárové zinkování, které ochrání výrobek před korozí.

Žárové zinkování

Žárové zinkování není pohledová povrchová úprava. Slouží pouze jako ochrana proti rzi. Nelze vyžadovat stejnoměrnost a stejnobarevnost výrobku. Po zinkování mohou na výrobku vzniknout nevzhledná místa. Dále je potřeba počítat s tím, že v případě žárového zinkování budou viditelná místa, kde byly prováděny sváry. Je to způsobeno rozdílným chemickým složením železa a svařovaného spoje. Zinkování je prováděno v jakosti dle normy EN ISO 1461. Výrobky, které budou zinkovány musí být opatřeny technologickými otvory. Žárovým zinkováním dochází k dodatečné deformaci výrobku (kroucení a zvětšení průhybu). Větší brány mohou být na místě po zinkování svařeny z několika kusů, porušený zinkovaný povrch je následně opraven zinkovnou k tomuto určenými prostředky.

Další příklady našich realizací: